Szukaj w serwisie
    
   Najważniejsze narzędzia
Produkty wymagające CE
- akty prawne, informacje
Wyszukiwarka norm zharmonizowanych
Aktualności CE
Prenumerata aktualności
    
   CE - przewodnik
Oznakowanie CE: podstawy prawne, ważne terminy
Oznakowanie CE: paszport na rynki Unii Europejskiej
Jakie wyroby muszą mieć oznakowanie CE
Krok po kroku do oznakowania CE
    
   Eksperci serwisu
Archiwum pytań i odpowiedzi
Masz pytania - zwróć się o pomoc do Zespołu Ekspertów
    
   Przewodniki
Maszyny
Emisja hałasu
Sprzęt niskonapięciowy
Urządzenia ciśnieniowe
Środki ochrony indywidualnej
    
   Zamówienia publiczne
Aktualności
Komentarze
Kwartalnik
 
Forum
    

  Nota prawna
 
Fundacja Promocji Innowacji dokłada należytych starań celem zapewnienia rzetelności i dokładności informacji w serwisie, ochrony interesów osób trzecich a w szczególności dóbr osobistych osób trzecich. Wszelkie informacje publikowane w serwisie internetowym oznaczenie-ce.pl są prezentowane za zgodą osób uprawnionych. Fundacja Promocji Innowacji przygotowując serwis internetowy oznaczenie-ce.pl działa zgodnie z etyką zawodową, zasadami współżycia społecznego w granicach określonych przez przepisy prawa, a w szczególności przez przepisy prawa prasowego, kodeksu cywilnego i ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Wszelkie dane, poglądy, informacje, interpretacje i rozwiązania publikowane w serwisie internetowym oznaczenie-ce.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią porady prawnej. Korzystanie z treści i mechanizmów udostępnionych w serwisie oznaczenie-ce.pl odbywa się na odpowiedzialność użytkownika. Fundacja Promocji Innowacji, ani żaden inny podmiot /osoba nie ponoszą odpowiedzialności za błędy danych, ewentualną nieaktualność informacji zawartych w serwisie lub ich błędne wykorzystanie.

Prawa autorskie
Serwis oznaczenie-ce.pl stanowi wyłączną własność Fundacji Promocji Innowacji. Wszelkie prawa do serwisu i jego treści są zastrzeżone. Serwis i jego treści przeznaczone są tylko do prywatnego użytku. Kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie, publiczne odtwarzanie w całości lub we fragmentach jest zabronione. Cytowanie dozwolone jest tylko z podaniem źródła w postaci adresu: www.oznaczenie-ce.pl. Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej Fundację Promocji Innowacji.

Projekt i wykonanie serwisu
Projekt serwisu WWW, elementów graficznych, układu merytorycznego i graficznego jest wyłączną własnością Fundacji Promocji Innowacji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub wykorzystywanie całości lub części serwisu WWW prawnie zakazane.

Znaki firmowe/towarowe
Prezentowane znaki firmowe/towarowe są własnością odpowiednich podmiotów prawnych. Wszelkie inne znaki i nazwy użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Ochrona prywatności
Fundacja Promocji Innowacji w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu. Korzystanie z Serwisu nie wymaga przedstawiania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jedynym wyjątkiem mogą być ankiety i konkursy, do których przystąpienie jest dobrowolne i nie wpływa w żaden sposób na zasady korzystania z Serwisu.


   Patronat
 
   Partnerzy serwisu
 
   Pomóż nam tworzyć
   serwis oznaczenie-ce.pl

oceń serwis i jego
   narzędzia
podpowiedz co należy
   zmienić, a co warto
   kontynuować

Wpisz swoje uwagi
i prześlij je do nas
Twój e-mail:
 
 
 
Promujemy:
www.na-mazurach.pl - czarter jachtów na Mazurach, mazurska prognoza pogody, Mazury - przewodnik, mapa Mazur
www.karta-rabatowa.pl - Żeglarska Karta Rabatowa: czarter jachtów na Mazurach, czarter jachtów morskich, rejsy morskie, szkolenia żeglarskie